Dom

HEFEI HUMANTEK. CO., LTD.

Chiny HEFEI HUMANTEK. CO., LTD. Certyfikaty
Chiny HEFEI HUMANTEK. CO., LTD. Certyfikaty
Im Online Czat teraz

HEFEI HUMANTEK. CO., LTD.

1 2 3 4
HEFEI HUMANTEK. CO., LTD. HEFEI HUMANTEK. CO., LTD. HEFEI HUMANTEK. CO., LTD. HEFEI HUMANTEK. CO., LTD.
Firma Linia produkcyjna Fabryka Biuro
Szczegóły firmy:
Rodzaj działalności : Producent
Eksporter
Sprzedawca
Rynek Główny : Na calym swiecie
marki : Yingmi
Ilość pracowników : 100~200
Rok założenia : 2007
pc Export : 30% - 40%
HEFEI HUMANTEK. SPÓŁKA. część YingTe Group, jest wiodącym producentem audio przewodnik i system przewodnik turystyczny w Chinach, Założona w 2002 roku, położony w elektrycznym i mechanicznym parku przemysłowym Hefei High-tech Zone, ANHUI, CHINY. Ponad 30 000 metrów kwadratowych warsztatu. Specjalizujemy się w produkcji elektronicznego produktu turystycznego, opracowujemy i produkujemy inteligentny przewodnik audio, a także zapewniamy pełen zakres wsparcia technicznego i usług.

Dzięki naszej silnej sile technicznej, nasze produkty mają zalety długiej odległości transmisji, niskiej interferencji, przenośne i niezawodne działanie, które może być szeroko stosowane w turystach, muzeach, biurach podróży, fabrykach, agencjach rządowych i centrum technologicznym.

    Nasza firma                                                                                                            


Przeszliśmy system zarządzania jakością ISO9001: 2000. Produkty są zatwierdzone przez firmę SGS. Umożliwia to sprzedaż na różnych rynkach w sposób celowy i prosty.

Mamy ponad 200 pracowników, w tym 20 inżynierów i 10 techników. Nasze zdolności produkcyjne dotyczą zestawu audioprzewodników / przewodników, które zawierają 2 0000 zestawów / miesięcznie. Nasze produkty są eksportowane do ponad 70 krajów i regionów, głównie w Europie, Azji Południowej, Afryce, Ameryce Południowej, na Bliskim Wschodzie.

Produkty:

Orzecznictwo:


Nasz Klient:

Aby uzyskać szczegółowe informacje na temat naszego przemysłowego sprzętu laserowego, skontaktuj się z nami! Czekamy na Twoje zapytania i cieszymy się na współpracę z Tobą.

Szczegóły kontaktu
HEFEI HUMANTEK. CO., LTD.

Osoba kontaktowa: Mrs. Shirley

Tel: +86-180-56004511

Faks: 86-551-6539-2992

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)